JBC Plop    Jeu de boules club Plop, Uden

 

 

Home
JBC Plop
Accommodatie
Wedstrijdkalender
Uitslagen
NPC
Fotoalbum
Eregalerij
Links
Sponsoren
Plopjournaal

 

 

 
UITSLAGEN
Kijk ook in ons fotoalbum

 Voor uitslagen NPC en RWC, klik in linker kolom op NPC   

_________________________________________________________________________________________

Plop 2 kampioen 4e Divisie
_________________________________________________________________________________________
Paastoernooi 2018
1e Eugene van Oyen en Huub Wolfs
2e Jan de Wild en Sjef vd Geer
3e Gerda en Anton vd Brand
4e Jo Gilissen en Antoine Fabrie
5e Tonny Vogels en Serge vd Nieuwenhof
6e Frans de Langen en Gerrit Gelderblom

_________________________________________________________________________________________
Tête a tête clubkampioenschap 2018

__________________________________________________________________________________________
Winnaars Kwintetten januari 2018

 _________________________________________________________________________________________
Uitslag Kersttoernooi 2017
  Hoofdtoernooi    
1 John Pol Robin Coolen Boules de Boeuf
2 Bernard Bredow Serge Bredow PV 't Lover
3 Jan van der Griendt Osman Jibril MIX
3 Jan van Keulen Karel Copier PV 't Dupke
       
  Troosttoernooi    
       
1 Frans de Langen Tonnie Vogels JBC Plop
2 Mitch Schampers  Perry Boerboom Amicale Cuijk
3 Andre Abdoella Tonny Raaijmakers MIX
3 Jerrill Bang A Foe Nguyen Long Trieu MIX
       
  B-Poule    
       
1 Henk Hermes Rob van Berkel Cloeck en Moedigh
2 Lonneke Willems Philip Schuddeboom De Bokkeschieters
3 Herman Honig Lies van der Rijt JBC Plop
4 Huub Spierings Wil Bijsterbos PV Wij Liggen
5 Cor van Vloten Marij van Vloten JBC Plop
       

1e Hoofdtoernooi              
______________________________________________________________________________________

Uitslag SPIKKLASSIEtoernooi 26-11-2017

1       3w.- 30+  Arnold Klerk
2       3w.- 28+  Riet Vogels
3       3w.- 24+  Mart Peeters
4       3w.- 24+  Henk Verhoeven
5       3w.- 21+  Wim Verleun
6       3w.- 21+  Jos van den Boom
7       3w.- 19+  Martha Rigters
8       3w.- 17+  Jeanette Peeters
9       3w.- 16+  Joke Fokker
10     2w.- 24+  Berna Voets
11     2w.- 22+  Willy van Berlo       


__________________________________________________________________________________________
Doublette Clubkampioenschap 2017
1 Henk Verhoeven en Ties van Lanen
2 Cor en Marij van Vloten
3 Jan de Wild en Sjef vd Geer
4 Frans de Lange en Arie Abels

_________________________________________________________________________________________
UBEBO Uden

_________________________________________________________________________________________

Avond toernooi
1 Wolfs, Huub - Joke Fokker   3w + 28
2 Smit, Lambert de - Jan Muller   3w + 28
3 Verleun, Elly - Wim Verleun   2w + 23
4 Verhoeven, Tonny - Maria Vermeer   2w + 11
5 Rutten, Jan - Willy van Dorst   2w + 7
6 Prinsen, Mrijke - Bernadette Stil   2w + 6
7 Stil, Hans - Henk Verhoeven   2w + 6
8 Rigters, Martha - Biek van Beek   2w + 3
9 Hoogen, Henk vd - Kathy vd Hoogen   2w + 2 
10 Vogels, Riet - Hans Verhofstadt   2w - 1




_________________________________________________________________________________________

_________________________________________________________________________________________

_________________________________________________________________________________________
Regio Zomercompetitie 2017
  Hoofdklasse eindscore Bijgewerkt tot en met 
1 Amicale Cuijk 2 9 61                        
2 JBC Plop 2 8 55 7 mei 2017
3 PV Wij Liggen 3 6 27                        
4 Le Château 1 6 15 De uitslagen zullen zo snel mogelijk naar 
5 L' Ammerzo 1 5 26 de verenigingscontactpersoon en de 
6 Amicale Cuijk 1 4 16 teamcaptains worden opgestuurd.
7 Mooie Boule 1 4 -3  
8 JBC Plop 1 4 -23  
9 PV Wij Liggen 1 4 -25 Voor vragen kunt U ons bereiken op:
10 PV Beek 2 3 -5 regiozomercompetitie@gmail.com
11 PV Beek 1 3 -10  
12 Jeu de Bouckles 1 3 -17 Wij wensen iedereen veel plezier!!!!
13 PV Wij Liggen 2 3 -25  
14 JBC Lingewaard 1 1 -69  
                           
  Eerste Klasse eindscore  Namens de organisatoren van deze competitie: 
1 De Teerling 1 7 42  
2 JBC Lingewaard 2 6 38 Willem Walraven- Le Chateau Wijchen
3 JBC Plop 4 6 16 Ben Broekmeijer- Amicale Cuijk
4 JBC Lingewaard 3 5 16 Mascha Broekmeijer- Amicale Cuijk
5 t Dupke 1 5 7  
6 JBC Plop 3 5 0  
7 De Pielboulers 1 4 2  
8 Venray '80 1 3 -6  
9 PV Wij Liggen 5 3 -12  
10 L'Ammerzo 2 3 -20  
11 Jeu de Bouckles 2 3 -35  
12 Valkatties 1 2 -17 Regiozomercompetitie anno 2017
13 PV Wij Liggen 4 2 -31  
14        
    13
  Tweede Klasse eindscore
1 Le Château 2 7 52
2 Jeu de Bouckles 4 7 18
3 Valkatties 2 6 39
4 t Dupke 2 6 24
5 PV Beek 3 6 2
6 JBC Plop 6  5 13
7 Amicale Cuijk 3 5 -2                        
8 Grave Superieur 1 4 -1                        
9 Jeu de Bouckles 5 4 -8                        
10 De Pielboulers 2 3 -9                        
11 Jeu de Bouckles 3 3 -26                        
12 JBC Plop 5 3 -28                        
13 Venray '80 2 3 -35                        
14 Mooie Boule 2 1 -39                        
                           
  Derde Klasse eindscore                        
1 JBC Plop 9 7 48                        
2 Mooie Boule 3 6 28                        
3 Jeu de Bouckles 6 6 21                        
4 Amicale Cuijk 4 6 16                        
5 Amicale Cuijk 5 5 7                        
6 Grave Superieur 2 4 5                        
7 JBC Plop 8 4 -11                        
8 Venray '80 3 4 -16                        
9 De Pielboulers 3 3 -4                        
10 Le Château 3 3 -23                        
11 Jeu de Bouckles 7 3 -28                        
12 PV Beek 4 2 -7                        
13 JBC Plop 7 1 -36                        
14 Uitgevallen team 5 0 0                        
                         


_________________________________________________________________________________________

Oranjebittertoernooi 2017

_______________________________________________________________________________

Paastoernooi 2017. Plaats 1,2 en 3

_______________________________________________________________________________
Plop 2: KAMPIOEN 4E DIVISIE!!!!

Plop 3: KAMPIOEN 6E DIVISIE!!!

Plop 5: KAMPIOEN 6E DIVISIE!!!!
___________________________________
____________________________________________

Clubkampioenschap tripletten. 1,2 en 3
_______________________________________________________________________________

 Plop 3. Kampioen 6e divisie NPC. Poule 6002
_______________________________________________________________________________
 
Uitslag Ujese Keientoernooi 14 maart 2017  
               
1. Tonnie Raaijmakers en Jeroen van den Elzen 4W+27
2. Jan Verhoogh en Gerrit Gelderblom   4W+21
3. Georgios Dimitriades en Norbert Schmitz   3W+24


_______________________________________________________________________________
Uitslag Ujese Keientoernooi 21 februari 2017  
               
1. Tonnie Vogels en Arie Abels 4W+40
2. Jan de Wild en Mari vd Hoogen   4W+16
3. Arie Landheer en Jan van ettinger   3W+21

 

_______________________________________________________________________________
 
Clubkampioenschap Tête a tête mannen 2017        
  naam uitslag winnaar uitslag winnaar uitslag winnaar
               
               
1 Tonnie Vogels 13          
    ---- Tonnie Vogels        
2 Henk Lamers 7   13      
        ---- Tonnie Vogels    
3 Frank de Kok 9   11      
    ---- Jan de Wild       finale
4 Jan de Wild 13         Kampioen
            13  
            ---- Tonnie Vogels
            5  
5 Mari van den Hoogen 13          
    ---- Mari van den Hoogen        
6 Serge Nieuwhoff 4   13      
        ---- Mari van den Hoogen    
7 Sjef van de Geer 13   1      
    ---- Sjef van de Geer        
8 Mart Peeters 4         3e/4e plaats
               
          Jan de Wild 7  
            ---- Sjef van de Geer
          Sjef van de Geer 13  
 

          

Clubkampioenschap Tête a tête 2017 vrouwen

   
  naam uitslag winnaar uitslag winnaar uitslag winnaar
               
               
1 Joke Fokker 8          
    ---- Marijke Prinssen        
8 Marijke Prinssen 13   13      
        ---- Marijke Prinssen    
4 Janette Peeters 6   3      
    ---- Corrie Kroos       finale
5 Corrie Kroos 13         Kampioen
            4  
            ---- Marij van Vloten
            13  
6 Anne Lies Klerk 9          
    ---- Marij van Vloten        
3 Marij van Vloten 13   13      
        ---- Marij van Vloten    
7 Anne Rockx 13   8      
    ---- Anne Rockx        
2 Jopie van Buren 12         3e/4e plaats
               
          Corrie Kroos 13  
            ---- Corrie Kroos
          Anne Rockx 1  


_______________________________________________________________________________

Oliebollen toernooi 2016

nrs 1, 2 en 3

_______________________________________________________________________________
 
Uitslag Kersttoernooi 2016  
       
  Hoofdtoernooi    
1 Abdoela, Andre Hermes, Henk PV Wij Liggen
2 Prunieres, Gerard Bonafe, Laurent t Dupke
3 Langen, Frans de Vogels, Tonnie JBC Plop
       
  Troosttoernooi    
       
1 Keulen, Gijs van Schilders, Harm t Dupke
2 Schepers, Petra Bijsterbos, Wil PV Wij Liggen
3 Brand, Anton van den Brand, Gerda van den JBC Plop
       
  B-Poule    
       
1 Aldenhuijsen, Nellie Vesters, Tiny MIX
2 Neve, Loek Neve, Marijke Amicale Cuijk
3 Bang Afoe, Jerrill Nguyen, Trieu MIX
       


_______________________________________________________________________________
 
  Ujese Keientoernooi 15 november 2016    
  Nr NAAM  captain   W Saldo
1 4 Borneman, Gert Borneman, Marij 4 18
2 20 Geenen, Nico van Geenen, Hanny van 4 9
3 16 Abdoella, Andre Copier, Karel 3 30
4 8 Leemans, Kees Snoeren, Twan 3 27
5 14 Abels, Arie Vogels, Tonnie 3 24
6 7 Geer, Sjef van de Wild, Jan de 3 21
7 21 Berg, Herman van den Verschuren, Hennie 3 13
8 1 Dimitriadis, Georgios Schmitz, Norbert 3 10
9 6 Raaijmakers, Tonnie Elzen, Jeroen van den 3 7
10 19 Vloten, Marij van Schijndel, Jos van 3 -1


_______________________________________________________________________________
 
Clubkampioenschap PRECISIESCHIETEN 2016           13-nov-16      
KWART FINALE     HALVE FINALE     FINALE     KAMPIOEN
                   
naam score   naam score   naam score   naam
                   
Jac van Beek 25                
                   
                   
Arie van Ballegooij 13   Jac van Beek 23          
                   
Frans de Langen 17   Arie Abels 12   1e en 2e plaats      
                   
Jos Kuipers 16         Jac van Beek 11    
                  Tonnie Vogels
Arie Abels 7         Tonnie Vogels 18    
                   
Willy van Berlo 5   Frans de Langen 7   3e en 4e plaats      
            verkorte wedstrijd      
Tonnie Vogels 17   Tonnie Vogels 10   Arie Abels 4    
                  Arie Abels
Henk Verhoeven 12         Frans de Langen 0    


_______________________________________________________________________________
Ujes Keien toernooi oktober 2016

1 Schampers     Bogaerts
2 van Esch        van Esch
3 Abdoella        Copier
4 Hartman        van Lith
5 van Ettinger   Landheer 

   

_______________________________________________________________________________

 
MAN-VROUW Toernooi 16 oktober 2016                    
Nr speler speler 1eP Uitsl 2eP Uitsl 3eP Uitsl 4eP Uitsl winst Saldo
1 Rigters, Martha Beek, Biek van 4 7 14 2 8 12 18 7 4 28
2 Wild, Marja de Langen, Frans de 15 8 7 8 1 2 11 10 4 28
3 Kersten, Piet Aldenhijsen, Nellie 18 7 10 -2 4 6 14 11 3 22
4 Brand, Anton van den Brand, Gerda van den 2 13 12 10 6 4 16 -10 3 17
5 Sommeren, Wim van Heijden, Liza van der 14 -11 6 9 18 7 10 9 3 14
6 Verhoeven, Henk Verhoeven, Tonny 11 -13 3 5 15 10 7 8 3 10
7 Kuipers, Jos Kuipers, Hanny 1 8 11 -10 5 1 15 1 3 0
8 Bernards, Greet Abels, Arie 10 10 2 -5 14 6 6 -1 2 10
9 Geer, Marianne van de Geer, Sjef van de 8 4 18 7 12 -1 4 -9 2 1
10 Honig, Bettie Honig, Herman 3 -10 13 2 7 7 17 -9 2 -10
11 Leeuwen, Corrie van Leeuwen, Leo van 17 11 9 -2 3 -6 13 -11 1 -8
12 Verleun, Elly Verleun, Wim 9 -7 1 -5 13 -6 5 9 1 -9
13 Peeters, Janette Peeters, Mart 12 -8 4 5 16 -2 8 -6 1 -11
14 Uden, Toon van Uden, Lies van 5 -4 15 -3 9 -12 1 6 1 -13
15 Rutten, Jan Rutten, Dora 7 -4 17 -9 11 -4 3 1 1 -16
16 Prinsen, Marijke Hoogen, Mari van den 16 -8 8 3 2 -10 12 -1 1 -16
17 Klerk, Arnold Kuppeveld, Riet van 6 4 16 -8 10 -7 2 -8 1 -19
                       


_______________________________________________________________________________
  Uitslag zomeravondtoernooi 2016      
1 Huub Wolfs en Toon van Werde     3W+33
2 Jos van Schijndel en Riet van Kuppeveld   3W+19
3 Arie Abels en Frans de Langen   3W+13
4 Jan Op de Laak en Jopie van Buren     2W+12
5 Gerrit Gelderblom en Willie van Dorst   2W+10
6 Sjef van de Geer en Mari van de Hoogen   2W+7
7 Riet en Ad Vogels         2W+6
8 Frans en Corrie Smits         2W+5


_______________________________________________________________________________
 
  Uitslag Bavaria vakantietoernooi 2016    
       
  Hoofdtoernooi      
1 Ielegems, Steven PC Pachy (B) Cami, Wesley PC Lier (B)
2 Meijer, Shauni de PC Zigzag (B) Voort, Tom van der Petangeske
3 Schellekens, Cas JBC 't Dupke Steijns, Xander JBC 't Dupke
4 Esch, Chris van Wij Liggen Kerkhof, Leo van de Wij Liggen
         
  Troosttoernooi      
1 Schampers, Mitch Amicale Cuijk Broekmeijer, Ben Amicale Cuijk
2 Hintum, Ruud van JBC 't Dupke Pol, Dennis Boules de Boeuf
3 Ielegems, Renzo PC Niel (B) Mil, Corrie van JBC 't Dupke
4 Walrave, Ellen Petangeske Linden, Elke van der Les Cailloux
         
  B-poule      
1 Aldenhuijsen, Nellie Plop Velden, Theo van der Plop
2 Bonarius, Peter PV De Gooiers Eijnde, Judith van den PUK
3 Kappen, C Wij Liggen Santegoets, A Wij Liggen
4 Kruf, Leo Petangeske Hollestelle, Eddie Petangeske
5 Hoef, Rob van der PF Goch (D) Schampers, Brian Amicale Cuijk
6 Blokland, Gerrit De Bommequet Blokland, Tanja De Bommequet
7 Schijndel, Jos van Plop Vogels, Riet Plop
8 Wild, Jan de Plop Bruijn, Paul de Plop
9 Broek, Jos van den Petangeske Cameron, Adrie Petangeske
10 Geer, Sjef van de Plop Verhoeven, Henk Plop


Meer foto's in ons fotoalbum

_______________________________________________________________________________

Foto's van het Peerke Verschietttoernooi vindt je in ons foto album.
_______________________________________________________________________________

Uitslag DOUBLETTENKAMPIOENSCHAP PLOP 2016

1       Henk Lamers             Mari van den Hoogen
2       Jos van Schijndel       Piet Kersten
3       Lies van der Rijt         Coby Dol
4       Arie Abels                   Mark de Kok


  

     


_______________________________________________________________________________
Uitslagen competitie zaterdag 2 april 2016
NPC
Markeer Hoek van Holland      Plop 1         4-4
_______________________________________________________________________________
Uitslagen competitie zaterdag 19 maart 2016

AWC

De laatste uitslagen van de Afdeling Winter Competitie dit seizoen.
En het was ook de laatste in deze speelvorm.
De NJBB komt met een nieuwe landelijke opzet namelijk de Nationale Petanque Competitie.

Plop heeft dit seizoen goed afgesloten met een 1e plaats voor Plop 3 en een mooie 2e plaats voor Plop 5 en Plop 6.

Mooie Boule 4            -       Plop 3                               3-6
Grave Superieur 3     -       Plop 6                                2-7
Plop 5                              -  L`Ammerzo 2                    5-4


_______________________________________________________________________________
Uitslagen competitie zaterdag 12 maart 2016
NPC
Plop                            Bergen op Zoom           1-7

AWC
Plop 5                          Wijchen 5                     5-4

Oss 5                            Plop 6                           6-3
_______________________________________________________________________________
Uitslagen competitie zaterdag 5 maart 2016
AWC
 

JBC t Dupke 1           -          Plop 1                                       6-3
Plop 2-                        -         Mooie Boule 1                          3-6
Plop 4                          -          Le Chateau 4                         5-4

Plop 6                          -          De Bokkeschieters 1          5-4

_______________________________________________________________________________
 
Schrikkeltoernooi 29 februari 2016    
       
Nr NAAM  captain W Saldo
36 Geer, Marianne van de - Sjef van de Geer 3 31
37 Op de Laak, Jan - Jose van de Wijdeven 3 28
5 Meijer, Gijs - Jan de Wild 3 27
35 Brand, Anton van den - Gerda van den Brand 3 24
4 Velden, Theo van der -  Henny van der Ent 3 10
34 Verhoeven, Henk - Eugene van Oijen 2 20
11 Vries, Francien de - Jacques Kriek 2 19
17 Gelderblom, Gerrit - Arie Abels 2 16
23 Stil, Hans - Bernadette Stil 2 16
10 Smits, Corrie - Frans Smits 2 15


_______________________________________________________________________________

Plop 3 Kampioen 3e Klasse AWC 2015-2016

 

Uitslagen competitie zaterdag 27 febuari 2016
NPC
Tilburg                              Plop                         6-2

AWC
Plop 3                          Wijchen 3                     8-1


_______________________________________________________________________________

Clubkampioenschap tete a tete_____________________
               
1 Jan Rutten 9          
    ---- Jos Kuipers        
2 Jos Kuipers 13   10      
        ---- Henk Verhoeven    
3 Henk Verhoeven 13   13      
    ---- Henk Verhoeven       finale
4 Eugene van Oijen 0         Kampioen
            12  
            ---- Tonnie Vogels
            13  
5 Henk Lamers 4          
    ---- Frank de Kok        
6 Frank de Kok 13   4      
        ---- Tonnie Vogels    
7 Jan de Wild 11   13      
    ---- Tonnie Vogels        
8 Tonnie Vogels 13         3e/4e plaats
               
          Jos Kuipers 13  
            ---- Jos Kuipers
          Frank de Kok 9  

__________________________________________________________
_______________________________________________________________________________

 
 
Oudejaarstoernooi 2015                      
Nr NAAM  captain 1eP Uitsl 2eP Uitsl 3eP Uitsl 4eP Uitsl W Saldo
7 Vogels, Riet 6 6 12 6 16 7 20 8 4 27
27 Brand, Anton v.d. 34 11 28 2 32 4 36 6 4 23
13 Smits, Frans 24 -1 6 10 10 10 14 12 3 31
5 Berlo, Willy van 8 4 14 8 18 -1 22 9 3 20
19 Kusters, Jeanette 18 12 36 7 4 9 8 -8 3 20
26 Wild, Marja de 35 -3 29 2 33 13 1 8 3 20
8 Velden, Theo van der 5 -4 11 8 15 6 19 8 3 18
15 Leeuwen, Leo van 22 7 4 9 8 -6 12 2 3 12
32 Wijdeven, Hans van de 29 6 23 3 27 -4 31 7 3 12
9 Lanen, Ties van 4 8 10 1 14 3 18 -4 3 8
24 Smit, Lambert de 13 1 31 -7 35 10 3 3 3 7
35 Verhoeven, Henk 26 3 20 6 24 -10 28 5 3 4
18 Meijer, Gijs 19 -12 1 3 5 1 9 4 3 -4
29 Op de Laak, Jan 32 -6 26 -2 30 7 34 6 2 5
6 Vloten, Marij van 7 -6 13 -10 17 10 21 8 2 2
31 Wit, Jan de 30 11 24 7 28 -9 32 -7 2 2
34 Honig, Herman 27 -11 21 8 25 10 29 -6 2 1
17 Kuppeveld, Riet van 20 -5 2 6 6 -10 10 9 2 0
16 Kroos, Ad 21 6 3 12 7 -7 11 -12 2 -1
25 Coenen, Tineke 36 3 30 -3 34 -10 2 7 2 -3
33 Kuipers, Hannie 28 5 22 9 26 -13 30 -6 2 -5
12 Rigters, Martha 1 1 7 -6 11 1 15 -2 2 -6
20 Esch, Lee van 17 5 35 -6 3 2 7 -8 2 -7
30 Geer, Marianne van de 31 -11 25 3 29 -7 33 6 2 -9
11 Bernards, Greet 2 -6 8 -8 12 -1 16 12 1 -3
28 Dijk, Truus van 33 -5 27 -2 31 9 35 -5 1 -3
10 Klerk, Arnold 3 11 9 -1 13 -10 17 -9 1 -9
21 Dortmans, Jas 16 -6 34 -8 2 9 6 -8 1 -13
36 Hermsen, Liesbeth 25 -3 19 -7 23 2 27 -6 1 -14
2 Toll, Ria 11 6 17 -6 21 -9 25 -7 1 -16
22 Aldenhuijsen, Nelly 15 -7 33 -9 1 9 5 -9 1 -16
14 Sommeren, Wim van 23 5 5 -8 9 -3 13 -12 1 -18
4 Oijen, Eugene van 9 -8 15 -9 19 -9 23 5 1 -21
23 Teunissen, Vincy 14 -5 32 -3 36 -2 4 -5 0 -15
1 Vermeer, Maria 12 -1 18 -3 22 -9 26 -8 0 -21
3 Peeters, Mart 10 -11 16 -12 20 -2 24 -3 0 -28


_______________________________________________________________________________
Kersttoernooi 2015
Plaats 1, 2 en 3 Hoofdtoernooi
Plaats 1, 2 en 3 Troosttoernooi
Plaats 1, 2 en 3 B poule
_______________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________
 

Uitslag Speculaastoernooi 29-11-2015.
1)
  Frans Smits                 3w. 20+
2)
  Piet Kersten                3w. 20 +
3)
  Riet Vogels                 3w. 20+
4)
  Hans Stil                     3W. 19 +
5)
 Jos v. Schijndel           3w. 19 +
6)
 Jeannette Kusters       3w. 18 +
7)
 Jos Kuipers                 3w. 17 +
8)
 Gerrit Gelderblom       3w. 15 +
9)
  Nellie Aldenhuijsen    3w. 12 +
10)
  Sjef v. d. Geer            3w. 6 +
11)
  Jan de Wild                2w. 17 +
12)
  Lee v. Esch                 2w. 16 +

_____________________________________________________________________________
________________
  Uitslag zomeravondtoernooi 2015        
1 Geer, Sjef van de  - Mari van de Hoogen   3W+33
2 Wild, Marja de - Frans de Langen     3W+33
3 Stil, Hans - Hans van de wijdeven     3W+27
4 Esch, Lee van - Jopie van Buren     3W+26
5 Brand, Anton van den - Gerda van den Brand 3W+25
6 Kersten, Piet - Vincy Teunissen     3W+18
7 Willems, Lonneke - Philippe Schuddeboom 3W+17



Prijswinnaars Avondtoernooi
______________________________________________________________________________
 
  Toernooi  A poule   10-8-2015
   
  Nr Naam Gespeeld Gewonnen Plus/Min
1 21 Wijnstekers Pascal 0 3 3 34
2 4 Esch van Crist 0 3 3 26
3 38 Kok de Frank 0 3 3 23
4 23 Welten Annemarie 0 3