Bardiensten2018-05-02T12:35:48+00:00

De bar sluit op speelavonden om 23.30 uur en bij toernooien 1/2 uur na prijsuitreiking of laatste wedstrijd.
Op maandag, dinsdag en woensdag om 16.30 uur. Zondagmiddag om 17.30 uur.

AUGUSTUS 2018
MAANDAG27SPEELMIDDAG13.0013.45Tineke Koenen/Toon Verkuilen
DINSDAG28SPEELAVOND19.00Hans en Riet Goeree
WOENSDAG29SPEELMIDDAG13.0013.45Hiske Kamminga/Maria Vermeer
DONDERDAG30SPEELAVOND19.00Peter Holl/Bert van Os
VRIJDAG31Zomeravondtoernooi18.4519.30Eugene van Oijen/Wim Verwoerd
SEPTEMBER 2018
ZATERDAG1
ZONDAG2SPEELMIDDAG13.0013.30Riet van Kuppeveld/Marijke Prinsen
MAANDAG3SPEELMIDDAG13.0013.45Tonny Thijssen
DINSDAG4SPEELAVOND19.00Jan de Wild/Netty van den Brand
WOENSDAG5SPEELMIDDAG13.0013.45Thea Rovers/ Maria Vermeer
DONDERDAG6SPEELAVOND19.00Henk en Kathy v.d. Hoogen
VRIJDAG7
ZATERDAG8
ZONDAG9SPEELMIDDAG13.0013.30Henk Verhoeven
MAANDAG10SPEELMIDDAG13.0013.45Riet Muller/Vincy Teunissen
DINSDAG11SPEELAVOND19.00Peter van Nistelrooij/Mari v.d. Hoogen
WOENSDAG12SPEELMIDDAG13.0013.45Jan en Tonny Thijssen
DONDERDAG13SPEELAVOND19.00Wim Verleun/Paul de Bruijn
VRIJDAG14
ZATERDAG15GASTENAVOND19.0024.00Arie Abels/Eugene van Oijen
ZATERDAG15Jos Kuipers/ Frans de Lange
ZONDAG16Kwintettentoernooi09.0010.00Ocht.Karin Diehl/Cor van Vloten
ZONDAG16Midd.Cor van Vloten/Maria Vermeer/Toos Hermans
MAANDAG17SPEELMIDDAG13.0013.45Corrie Smits/Jos van Schijndel
DINSDAG18SPEELAVOND19.00Marius Maas/Jan van de Tillaar
WOENSDAG19SPEELMIDDAG13.0013.45Karin Diehl/Henk Brokke
DONDERDAG20SPEELAVOND19.00Henk Verhoeven/Bernadette Stil
VRIJDAG21
ZATERDAG22Samenloop voor Hoop13.0014.00Eugene van Oijen/Maria Vermeer/Henk Verhoeven
ZATERDAG22Samenloop voor Hoop18.0022.00Henk Verhoeven/Eugen van Oijen/Luuk Doesburg/Marta
ZONDAG23Samenloop voor Hoop13.0016.00Jos Kuipers/Arnold Klerk/Martha
MAANDAG24SPEELMIDDAG13.0013.45Tineke Koenen/Toon Verkuilen
DINSDAG25SPEELAVOND19.00Willie van Dorst/Arie van Ballegooij
WOENSDAG26SPEELMIDDAG13.0013.45Hiske Kamminga/Maria Vermeer
DONDERDAG27SPEELAVOND19.00Hans Stil/Eugene van Oijen
VRIJDAG28
ZATERDAG29GASTENAVOND19.0024.00Jan de Wild/Paul de Bruin
ZATERDAG29Eugene v. Oijen/Tonny Theijssen
ZONDAG30SPEELMIDDAG13.0016.00Jos en Hanny Kuipers