Voor uitslagen NPC klik rechts in de kolom.
Uitslag Oudejaarstoernooi

1e plaats: Anton van den Brand – Gerda van den Brand
2e plaats: Mari van den Hoogen – Lies van de Rijt
3e plaats: Piet Kersten – Vincy Theunissen

Kersttoernooi

Hoofdtoernooi
1e plaats: Abdoella, André – Raaymakers, Tonnie
2e plaats: van Keulen, Jan – van Keulen, Ellen
3e plaats: Vogels, Tonnie – de Langen, Frans

Troosttoernooi
1e plaats: van den Brand, Anton – van den Brand, Gerda
2e plaats: Schoenmaker, Agnes – Boone, José
3e plaats: Claes, Ivo – Randazzo, Salvatore

C-poule
1e plaats: Coolen, Robin Pol, John
2e plaats: Lamers, Henk de Kok, Mark
3e plaats: de Louweren, Esther Bakens, Marie José
4e plaats: Bang-Afoe, Jerrill Nguyen, Trieu

Uitslag Speculaastoernooi 24 november 2019
  1. Hans Stil
  2. Arie Abels
  3. Willie van Dorst
  4. Lies van de Rijt
  5. Coby Dol
  6. Tonny Verhoeven
  7. Gijs Meijer
  8. Jos van den Boom
  9. Joke Fokker
  10. Hanny Kuipers
  11. Willy van Berlo
  12. Dora Rutten (gedeeld met Gerrit Gelderblom)

Uitslag Kwintetten Toernooi 22 september 2019

1e plaats: Team v.d. Brand; Gerda, Anton, Jan, Mari en Sjef
2e plaats (ex aequo): Team van Berlo; Henk, Tonny, Gerrit, Jan en Harry en Team Verleun; Wim, Elly, Henny, Arnold en Anne-Lies

Uitslagen Bavariatoernooi

C-poule Bavariatoernooi 2019

Winst Saldo Eindstand
Baijens, Rody Elzen, Jeroen van den 3 31 1
Weelden, Arjo van Eijk, Roel van 3 27 2
Hoogen, Henk van den Hoogen, Kathy van den 3 14 3
Diessen, Ben van Gestel, Will van 2 10 4
Verhoogh, Jan Gelderblom, Gerrit 2 9 5
Rigters, Martha Rijt, Lies van der 2 -1 6
Geenen, Nico van Geenen, Hanny van 1 8 7
Berlo, Willy van Abels, Arie 1 -1 8
Bruijn, Paul de Verhoeven, Henk 1 -17 9
Os, Bert van Smit, Lamber de 0 -22 10
Hendriks, Ton Ent, Henny van der 0 -25 11
Rijbroek, Ineke van Rijbroek, Gerard van 0 -33 12

Uitslag Thuisblijverstoernooi 10-07-2019
Plts Namen Winst Punten
1 Arie en Serge 3 +32
2 Anton en Gerda 3 +27
3 Jos en Corry 3 +21
4 Henk en Kathy 3 +19
5 Gerrit en jan 3 +19
6 Christien en Ad 3 +18
7 Ton en Henny 3 +13

Winnaars Paastoernooi

1. Wim Verleun – Bernadette Stil – 3 winst +34
2. Jan Muller – Lamber de Smit – 3 winst + 26
3. Tonnie Vogels – Marja de Wild – 3 winst + 25
4. Ton Hendriks – Henny van der Ent – 3 winst + 21
5. Tonny en Henk Verhoeven – 3 winst + 19

Plop 5 kampioen

Herman Honig, Cor van Vloten en Marij van Vloten
Bernadette Stil, Greet Bernards, Bettie Honig en Hans Stil

Tête-à-tête districtskampioenschap 31 maart 2019

Hieronder het behaalde resultaat van onze “Ploppers”.

Dames (14 deelnemers)
7. Tonny Verhoeven
10. Martha Rigters

Volledige uitslag dames, klik hier –>

Heren (48 deelnemers)
9. Henk Verhoeven
28. Tonnie Vogels
30. John Kuijpers
34. Mari van den Hoogen
37. Jan Rutten
41. Jan de Wild
45. Willy van Berlo

Volledige uitslag mannen, klik hier –>

Tête-à-tête clubkampioenschap 2019

Dames
1. Marij van Vloten, 2. Lies van de Rijt, 3. Tonnie Verhoeven

Heren
1. Jan de Wild, 2. Mark de Kok, 3. Mari v.d. Hoogen

Winnaars Kwintetten januari 2019

1. Team van de Brand; met Anton en Gerda van de Brand,  Sjef van de Geer, Jan de Wild, Jan Rutten en Mari van den Hoogen
(24 wedstrijdpunten)
2. Team Stil; met Hans en Bernadette Stil, Cor en Marij van Vloten, Bettie en Herman Honig en Greet Bernards
(17 wedstrijdpunten)
3. Corrie en Frans Smits , Nellie Aldenhuijsen , Lamber de Smit , Coby Dol en Jos van Schijndel (14 wedstrijdpunten)
3. Mart en Janette Peeters, Anja Vossen, William de Wit en Willie van Dorst (14 wedstrijdpunten)