Uitslag Oudejaarstoernooi
NrNAAM captain 1ePUitsl2ePUitsl3ePUitsl4ePUitslWSaldo
1Rutten, JanRutten, Dora26102368108429
2Brand, Anton v.d.Brand, Gerda v.d.23131973176427
3Kuppeveld, Riet vanSchijndel, Jos van28444871210425
4Smits, FransSmits, Corrie18424328629422
5Prinssen, MarijkeHoogen, Mari van den8-514618102213324
6Nederkoorn, LeoVelden, Theo van der268-31271611321
7Geer, Marianne van deGeer, Sjef van de161322-102610148321
8Rigters, MarthaStil, Bernadette7813617-82112318
9Bruijn, Paul deWolfs, Huub24720-74585310
10Vermeer, MariaRovers, Thea339813217-835
11Berlo, Willy vanAbels, Arie225289226-1234
12Esch, Lee vanBuren, Jopie van91215-419-5237210
13Peeters, MartPeeters, Janette6-812916720-622
14Schippers, RietDol, Coby21-52710195-1321
15Verhoeven, HenkVerhoeven, Tonny1395-69527-820
16Rijt, Lies van derWijdeven, Jose van de5511315-719-52-4
17Teunissen, VincyKersten, Piet25-4125-10922-10
18Hendrikx, TonEnt, Henny v.d.19-725-323-1391-2
19Verleun, EllyVerleun, Wim10-316520-124-91-8
20Vogels, RietVogels, Ad15-421-925-61341-15
21Beek, Gerda vanHermans, Toos12-718-222-92621-16
22Honig, HermanHonig, Bettie17-1023427-101-21-18
23Leeuwen, Leo vanBoom, Jos van den177-911-715-101-19
24Elzen, Dien van denTiel, Ton van20-1326-42414-71-23
25Verwoerd, WimKuijpers, John11-617-321-225-90-20
26Goeree, HansGoeree, Riet14-96-610-228-40-21
27Genuchten, Cor vanTreur, Puck4-1210-814-518-20-27
28Kroos, AdKroos, Corry27-133-57-711-110-36
Uitslag Kersttoernooi
1Jeroen BleyenWesley Cami
2Mitch SchampersNn
3Ivo ClaesNn
4Perry van den HoogenDennis Pol
5Sjef van de GeerJan de Wild
6Bernard BredowJohan van de heuvel
7Robin CoolenJohn Pol
8Cor van VlotenJohn Kuijpers
Clubkampioenschap doubletten

1e plaats

2e plaats

3e plaats

Uitslagen Peerke Verschiet toernooi
Peerke Verschiet Hoofdtoernooi
Uitslagen Regionale Zomer Competitie

Hoofdklasse: Plop1, derde plaats: Anton en Gerda v.d. Brand, Mari v.d. Hoogen en Jan de Wild
Hoofdklasse: Plop 2, negende plaats: Lamber de Smit, Jan Muller, Jos van Schijndel, Piet Kersten
Eerste klasse: Plop 3, tweede plaats (promoveert naar Hoofdklasse) Tonny en Henk Verhoeven, Mark de Kok, Cor van Vloten
Eerste klasse: Plop 4, veertiende plaats (degradeert): Martha Rigters, Marij van Vloten, Nellie Aldenhuijsen, Greet Bernards
Tweede klasse: Plop 5, vijfde plaats: Jan Verhoogh, Gerrit Gelderblom, Jan Rutten, Herman Honig

Oranjebittertoernooi 2018

Plop 2 kampioen 4e Divisie

Paastoernooi 2018

1e  Eugene van Oyen en Huub Wolfs
2e  Jan de Wild en Sjef vd Geer
3e  Gerda en Anton vd Brand
4e  Jo Gilissen en Antoine Fabrie
5e  Tonny Vogels en Serge vd Nieuwenhof
6e  Frans de Langen en Gerrit Gelderblom

Tête-à-tête clubkampioenschap 2018

Winnaars Kwintetten januari 2018